Dne 17.2.2023 proběhl po tříleté odmlce na naší škole oblíbený „KARNEVAL“.

Karnevalové veselí bylo zahájeno v 8:30 hod. v tělocvičně školy, kde všechny přítomné masky a milého hosta paní Mgr. Evu Martanovou přivítala vychovatelka školní družiny.

Po úvodním představení jednotlivých masek jsme si společně zazpívali písničku s pohybem Indiáni jdou.

Během karnevalu jsme si zasoutěžili a zatančili. Jednotlivé hry a soutěže – Molekuly, běh na lyžích, kelímková pyramida, hod míčků na tučňáka, třínohý běh ve dvojicích, srážení kuželek pomocí míčku v silonové punčoše, sbírání bambulek pomocí kolíčku na prádlo, házení kroužků na cíl, navíjení toaletního papíru se závažím.

V 11:00 hod. proběhlo vyhodnocení masek. V letošním roce bylo bodování obzvlášť obtížné, protože všechny masky se nám líbily.

V jednotlivých třídách školy byla vyhodnocena první tři místa. První místa : Staňková Michaela, Minh Chau, Kolářová Háta, Papoušková Andrea, Sokol Miroslav. Druhá místa : Wermková Dominika, Mašek Patrik, Kálalová Sabina, Dang Lena, Bledá Zdena. Třetí místa : Kopf Martin, Kopf Daniel, Kaleja Marián, Nekola Josef, Bílý Dezider. Celkově vítěznou maskou byla zvolena Papoušková Andrea.

Karnevalové veselí jsme ukončili v 11:45 hod. posledním tancem.

Na závěr bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat všem maskám a kolegyním školy za příjemně a aktivně prožité dopoledne.

Olga Juřicová